Just another weblog
Wednesday January 16th 2019

Druhna sukienki dla wszystkich kształtów ciała?

Od gigantycznych dmuchanych rękawów po niepochlebne kolory, większość z nas słyszała kilka przerażających opowieści o poważnych brzydkich strojach druhny, które kobiety musiały znosić na weselach przez lata.

panny młode muszą zwracać uwagę na kształty ciała swoich druhen, aby czuły się najpiękniejsze na weselu.
Szczęśliwa panna młoda potrzebuje szczęśliwych druhen. Jeśli czują się zbyt pewni siebie, nie będą tak uważni dla swojej oblubienicy i nie będą wyglądać na szczęśliwych na zdjęciach, które są wielką inwestycją finansową i trwają całe życie.
Panny młode muszą się zastanowić, czy ich druhny będą rozsądnie wygodne w tym, co mają na sobie.

Oto najlepsze wskazówki, jak znaleźć idealne sukienki na imprezę dla nowożeńców.

Bądź świadomy różnych kształtów ciała swoich druhen

Każdy ma przerwę lub dwie na temat kształtu ciała, czy to, że chcą mieć mniejsze uda, ciaśniejszy brzuszek lub większą klatkę piersiową. To naprawdę ważne, aby mieć świadomość różnych kształtów i rozmiarów Twoich druhen oraz aby mieć pewność, że noszą coś, co wygląda bajecznie i wygodnie.

Pamiętaj, aby posortować kilka opcji dla druhen i pozwolić im wybrać to, co jest dla nich dobre.

Niech spróbują, zanim kupisz

Nie ma sensu polowanie na perfekcyjną sukienkę druhny bez druhen, które naprawdę próbują ich użyć. Ostatecznie, ostatnią rzeczą, którą chcesz, jest zmarnowanie czasu na sukienki, które nie są niepochlebne i nie pasują do twoich druhen. Także twoje druhny prawdopodobnie docenią posiadanie informacji na temat tego, co będą nosić w danym dniu.

Jeśli już kupiłeś sukienki i masz kogoś, kto jest nieszczęśliwy, zobacz, co można zrobić, aby dodać do sukienki, aby ją poprawić. Upewnij się, czy pytasz ich, jak chcieliby to zmienić i czy istnieje jakieś rozwiązanie. Dodanie szalika z szyfonu wokół ramion lub uzyskanie ciasnego bolerka lub koronki może być rozwiązaniem.

Miksuj rzeczy

Doskonały sposób na różne kształty i rozmiary Twoich bridesmaids to umieszczenie ich w różnych komplementarnych stylach i kolorach.

Niedawny trend zamienny sukienki jest popularny, ponieważ oznacza to, że każda dziewczyna może zmienić sukienkę, aby lepiej pasowała do jej sylwetki. Kabriolet może być często zamieniony w sukienkę bez ramiączek, jeden pasek lub kantar.

Alternatywnie, niektóre marki wykonują tę samą tkaninę w różnych stylach, więc możesz mieć mieszankę wzorów o wspólnym kolorze. Jedna druhna mogłaby nosić sukienkę w kształcie litery „A”, inna mogła być na zmianę, a druga mogła mieć sukienkę z kapturem.

Sukienki Dla Druhen vio Veaul

Zastanów się nad wyborem klasycznego kroju

Po dniu ślubu Ty i Twoi bliscy z przyjemnością powrócicie do swoich zdjęć ślubnych w przyszłości. Więc teraz nie jest to najlepszy czas, aby zwariować i wybrać sukienkę, która nie ma charakteru. Klasyczny, ponadczasowy design „baw się bezpiecznie” jest zawsze zalecany.

Cztery wspaniałe wskazówki dla druhen

Jeśli chcesz podkreślić talię i pokazać swój klepsydrowy kształt

Wzory, które mają pasek w talii są bardzo łatwe do znalezienia, zdecydowanie najbardziej rozpowszechnione i doskonale do tego pasują.

Jeśli chcesz pokazać swój biust

Większość dziewczyn nie chce się pochwalić na weselu, więc uważaj, aby nie sprawić, by czuły się zbyt mocno narażone, ostrzega Judi.

Umiarkowany dekolt w kształcie litery V zwróci uwagę na biust wystarczająco, ale nie za nisko – to ślub nie jest klubem nocnym.

Jeśli chcesz zminimalizować swój biust

Prawdopodobnie na twojej ślubnej imprezie pojawi się co najmniej jedna kobieta z większym biustem, ale dobrą wiadomością jest to, że „minimalizujący” projekt biustu pochlebia wszystkich.

Szeroki dekolt odciąga uwagę od biustu, podkreślając linię ramion. Czasami wysoki dekolt może również zmniejszać rozmiar biustu, a ukośne linie na ciele również będą bardzo pochlebne.

Jeśli chcesz zatuszować ramiona i ramiona

Według Judi, więcej panien szuka ostatnio rękawów dla swoich druhen, ponieważ projekty bez ramiączek nie zawsze są dla wszystkich pochlebne. Rozważmy więc projekty koszulek, które mają rękawy pełnej długości, a nawet mniejsze rękawy, zamiast zakładać je całkowicie bez rękawów lub bez ramiączek.

Szukasz więcej sukien, Możesz spojrzeć na Sukienki Wizytowe veaul

More from category

Suknie druhny, które faktycznie MOŻE być noszone ponownie

Każda panna młoda mówi do każdej druhny, kiedy wybierają sukienkę: „Możesz to znowu całkowicie [Read More]

Białe ślubne buty

Ślubne buty z kości słoniowej nadal są najbardziej popularną opcją obuwia ślubnego, a zaraz za nią białe buty [Read More]

Buty ślubne na wysokim obcasie

Buty ślubne z wysokim obcasem są popularne wśród narzeczonych na całym świecie. Dodają elegancji i uroku Twojemu [Read More]

Buty ślubne: porady, wskazówki i jak wybrać idealną parę

Właściwy but może naprawdę zakończyć wspaniały strój, a chociaż buty ślubne mogą być jedną z ostatnich [Read More]

Interesting Sites

    Archives